Vodovodní baterie

Vodu potřebujeme každý den a to nejen k oplachování rukou či potravin, ale také k mytí nádobí a pro vaření. Jednou z nejvytíženějších částí domácnosti se tak stávají vodovodní baterie, které nás neustále musí zásobovat vodou.

Výměna staré vodovodní baterie za novou je skvělým krokem, jelikož tak za minimální investici pořídíte baterii, která bude nejen plnit svůj účel, ale také skvěle vypadat. Dříve se u vodovodních baterií nedbalo ani tak na vzhled, jako na jednoduchost a praktičnost.

Dnes už jsou tyto časy pryč a současná doba se zaměřuje zejména na stylový vzhled a pohodlí. Staré vodovodní baterie tak často nahrazují pákové baterie, se kterými je pouštění vody umožněno jedním jednoduchým pohybem. Většina lidí má v domácnosti tři vodovodní baterie a sice dřezové baterie, umývadlové a vanové. Dnes už nejste výběrem nijak omezeni a můžete vybírat vodovodní baterie podle mnoha parametrů. Moderní jsou například podomítkové baterie a termostatické baterie.

Abyste měli přehled o všech nejdůležitějších druzích, tak si je uvedeme:

  • Umyvadlové baterie
  • Vanové baterie
  • Dřezové baterie
  • Sprchové baterie
  • Bidetové baterie
  • Termostatické baterie
  • Podomítkové baterie

Při výběru baterií se nevyplatí spoléhat na nejlevnější nabídky u neznačkových produktů. Nejlépe uděláte, když budete baterie vybírat ve specializovaném obchodě, jako je wellmall.cz. Získáte tak záruku kvality a dlouhé životnosti. Dlouhá životnost je důležitá, jelikož se od vodovodní baterie očekává, že nám bude dlouho sloužit.

Každý preferuje jiný materiál, obvykle podle vlastního vkusu a podoby okolního interiéru. Zatímco někdo nedá dopustit na moderní chromové či pochromované baterie, někoho jiného více potěší mosazné baterie. Rovněž můžete vybírat mezi matnými nebo lesklými bateriemi.

Příslušenství k bateriím

Wellmall.cz nabízí také široké příslušenství k bateriím, které zahrnuje sprchové hadice, provzdušňovače, sprchové tyče a mnoho dalšího. Pokud si chcete při sprchování užít i trochu zábavy, je vám k dispozici dokonce i ruční sprcha s barevným LED osvětlením.