Sprchové masážní boxy

Dokážete si představit, že by vás každý den po práci někdo příjemně namasíroval? Nemusí se jednat pouze o představu, tento sen vám splní sprchové masážní boxy. Většinu našeho těla tvoří svalová hmota a pokud jsou vaše svaly ztuhlé či unavené, má to dopad na celé vaše tělo.

Masáž ve sprchovém boxu vám jednotlivé svaly uvolní a proud vody je často příjemnější než prsty zkušeného maséra. Tuto skvělou masáž si navíc můžete dopřávat naprosto kdykoliv, ať už se vrátíte z tréninku, z práce, z běhání nebo i jen tak. Sprchování už přestane být jen obyčejným sprchováním, vaše koupelna se sprchovým masážním boxem promění na wellness centrum, které vás bude neustále dokonale hýčkat.

Jelikož jsou sprchové boxy kabinou, která se do koupelny umístí, odpadají vám jakékoliv rekonstrukční práce, prostě se jen box rychle nainstaluje a vy si můžete užívat skvěle vydařenou investici do vašeho pohodlí.

Druhy sprchových masážních boxů

Masážní sprchové boxy se samozřejmě nedělají jen v několika druzích, liší se počtem trysek, velikostí, ale i celkovým provedením.

Můžeme je rozdělit na masážní sprchové boxy s:

  • nízkou vaničkou
  • vysokou vaničkou
  • velkou vanou
  • mramorovou vaničkou

Základní rozměr masážního bohu je  80×80×219 cm, ale pokud vaše koupelna nabízí více místa, můžete si vybrat větší sprchové boxy a užívat si prostor navíc. Eshop wellmall.cz pro vás má jen masážní sprchové boxy kvalitních značek, u kterých se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a velmi dlouhou životnost.

Samozřejmostí je také servis, pokud by se tedy s vaším sprchovým boxem někdy něco stalo, můžete si zajistit okamžitý servis. Kromě servisu se nabízí také kompletní prodej těch nejdůležitějších náhradních dílů, takže pokud by se box poškodil, stačí vyměnit konkrétní náhradní díl. Masážní boxy vám zajistí skvělý pocit nejen tehdy, když budete uvnitř, jsou totiž velmi moderní a už jen jejich stylový design vás bude těšit pokaždé, když koupelnu navštívíte.